В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №788

Опасни кучета налитат на деца! Не са вързани!

Начало
23.04.2021
ID:
788

Безстопанствени кучета

Подаден от: Николай Николов

Място/адрес: ж.к Запад, блок 102, Стоян Джамсъзов 11

Описание: Здравейте, има две кучета който налитат на децата. Блока е пълен с деца и децата се страхуват, ще стане беля. Кучетата са собственост на къщата която се намира на паркинга пред блока(жк.Запад, блок 102)стопанина не ги вързва, въпреки предупреждението за това. Едното куче е бяло казва се Рита другото е черно, и двете са опасни за живота и здравето на децата! Децата са уплашини много. Моля да съдействате възможно най бързо до като няме ухапано дете!!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.05.202117:04
    Уважаеми г-н Николов, извършена е проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда“, от която се установи, че на ул. „Книжна фабрика“ №1 в частен имот, Русин Дойков отглежда домашен любимец (порода голдън ретривър). Кучето има ветеринарно-медицински паспорт и са му поставени необходимите задължителни ваксинации, както и инжектируем трансподер (чип). Регистрирано е в община Асеновград. В момента на проверката не се установи разхождане на кучето извън границите на имота. На Дойков се състави предписание със срок постоянен да не разхожда домашния си любимец извън границите на имота, без повод и намордник. В момента на проверката не се установи наличие на друго куче - домашно или безстопанствено - в близост до бл.102, кв. "Запад".
  • 23.04.202109:54
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали