В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №787

Кастрене на дървета

Начало
22.04.2021
ID:
787

Друго

Място/адрес: ул. „Клокотница“ 1, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: На ул."Клокотница" 1 вх В до контейнерите на кръстовището с ул."Ивайло" има високо дърво, което пречи и нарушава мазилката на блока, също така пред самия вход В има кестен и 2 липи,които имат нужда от подкастряне.( не са кастрени от поне 20 години) . Надявам се да подходите с нужното внимание!!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител