В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №784

Околовръстното шосе е в пясък който се сипва от PIMK

Начало
21.04.2021
ID:
784

Друго

Подаден от: Beyhan

Място/адрес: Асеновград

Описание: Околовръстното шосе е в пясък който се сипва от PIMK


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.04.202110:27
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че сигналът е препратен към РУ на МВР – Асеновград за предприемане на мерки по компетентност.
  • 22.04.202116:33
    Здравейте! Тъй като регистрационният номер на товарния автомобил не се вижда ясно, моля изпратете по-ясна снимка или се свържете с отдел "Екология и околна среда" към община Асеновград на тел.: 0331 20 304, за да предоставите необходимите мерки, с цел да бъде установен нарушитлят и да се предприемат последващи действия. Телефонният номер, който сте предоставили за контакт с Вас е грешен или непълен.
  • 22.04.202110:00
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали