В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №780

Бездомни кучета

Начало
19.04.2021
ID:
780

Безстопанствени кучета

Подаден от: Мария Митева

Място/адрес: улица "Тракия"

Описание: В района на улиците Кресна-Тракия-Илинден са се появили от една седмица три нови големи кучета, проявяващи агресия към хора, хора с домашни любимци, движещи се МПС.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 26.04.202110:18
    Увжаема г-жо Митева, уведомяваме Ви, че сигналът е записан от служители на отдел „Екология и околна среда” (ЕОС) към община Асеновград и при следващ улов ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни. За месец април 2021 г. е насрочена датата 27-ми.
  • 20.04.202108:46
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали