В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №777

Бездомни кучета

Начало
16.04.2021
ID:
777

Безстопанствени кучета

Място/адрес: ул. „Княгиня Евдокия“ 41, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Бих искал да подам сигнал за глутница бездомни кучета, която обитава района около училище "Св. св. Кирил и Методий" в град Асеновград (малко след електрическата подстанция в посока към квартал Горни воден).


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.04.202116:20
    Уважаеми г-н Стаменов, уведомяваме Ви, че сигналът е записан от служители на отдел „Екология и околна среда” (ЕОС) към община Асеновград и при следващ улов ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни. За месец април 2021 г. за целта е насрочена датата 27-ми.
  • 19.04.202109:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали