В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №775

Теч на вода

Начало
16.04.2021
ID:
775

Теч на вода

Място/адрес: ул. „6-ти януари“ 29, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Точно под табелата на ресторант Чинара има теч на вода, на тротоара! Подадох сигнал преди два дена и на 112, така е вече седмица!!!!!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител