В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №774

Моля почистете!

Начало
15.04.2021
ID:
774

Отпадъци/почистване

Подаден от: Гюкчен Исмаил

Място/адрес: Асеновград,ул"Отец Паисий"

Описание: След ремонт на улица"Отец Паисий",си оставиха отпадъците в непочистено състояние.Моля изчистете боклука...!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 26.04.202110:14
    Здравейте! На 15.04.21 г. е извършена проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда” (ЕОС) към община Асеновград. Установено е, че на ул. ”Отец Паисий”, след ремонтни дейности, от страна на ВиК - клон Асеновград, има невдигнати строителни отпадъци по ската на улицата. Общинска администрация Ви уведомява, че Вашия сигнал е пренасочен към дружеството за предприемене на мерки по почистането им. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете на тел.: 0331 20 304 - Отдел ЕОС.
  • 16.04.202108:40
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали