В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №773

Тротоарът не е частна собственост.

Начало
14.04.2021
ID:
773

Друго

Място/адрес: Кафе "Ада"

Описание: Разположените на тротоара маси създават предпоставки за произшествия с пешеходците преминаващи от там.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 07.07.202116:20
    Здравейте! Съоръженията ще бъдат премахнати, тъй като на заведението не се разрешава търговията на открито в този участък.
  • 27.05.202116:51
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че управителят на кафе–аперитив ”Ада” е подал заявление за регистрация на търговска дейност на открито. Заявлението ще бъде разгледано на Комисия по безопасност на движението.
  • 15.04.202110:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали