В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №772

Изхвърлен стпоителен отпадък

Начало
14.04.2021
ID:
772

Отпадъци/почистване

Подаден от: Георги

Място/адрес: Асеновград ул.Преслав 6

Описание: Здравейте, от няколко дена от вратата намираща се на ул.Преслав 6 се извозват строителни отпадъци , които се изсипват на тротоара до оградата на училище Ангел Кънчев. Отпадъците са върху целия тротоар вече 5 ден! Моля за съдействие!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител