В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №771

Нерегуларно поставени метални гаражи и беседка

Начало
14.04.2021
ID:
771

Незаконно строителство

Място/адрес: ж.к. Баделема 12В, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Относно поставени гаражи и дървена беседка на мястото на пътя намиращ се в кв. Баделема до блок 11 вх.В и 12 вх.В Към момента пътя, който се използва за преминаване минава през ЧУЖД ЧАСТЕН парцел, заради изброените поставени незаконно постройки. В частният парцел вече започва строителство и нормално собственика си загражда мястото, което е негово право. И в тази ситуация, живущите в новия квартал зад блоковете на кв. Баделема няма да имат достъп до домовете си, защото няма улица за преминаване. Ние живущите в квартала Ви молим да предприемете необходимите мерки и действия в най-кратък срок за премахване на незаконните постройки. По този начин ще осигурите и направите на жителите на квартала улица за придвижване, както би следвало да бъде по градоустройствен план. Благододаря!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.10.202109:15
    Уважаеми господин Мюмюн, в отговор на вашия сигнал ви изпращаме следния линк: https://www.asenovgrad.bg/bg/novini/dostap-do-imotite-na-horata-v-novoizgrazhdashtiya-se-kv-badelema-ii-ima?fbclid=IwAR2JHMAvyowUhIDTW1S3Yy0iqSzcmRzWIipiwX74-1v18VWB43CvbSn06tU
  • 19.05.202116:56
    Здравейте! Извършена е проверка. На въпросното място има предвидена улица, която не е реализирана. По инвестиционната програма няма заложени инвестиционни средства за реализацията на пътя за 2021 г.
  • 14.04.202114:43
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали