В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №769

Оплакване

Начало
13.04.2021
ID:
769

Отпадъци/почистване

Подаден от: Георги

Място/адрес: ул. „Родопска“ 10, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте,бих искал да се оплача че контейнера на улицата е системно преместван от съседите точно пред гаража ми а си има обозначено място от общината където трябва да стои.Тъй като не искам конфликти моля да бъдат взети необходимите мерки .Благодаря.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 20.04.202115:14
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че е извършена проверка на място от служители на отдел ”Екология и околна среда” (ЕОС) към община Асеновград. Констатирано е, че разположеният контейнер за битови отпадъци е преместен от изградения джоб на 10 метра по-надоло - на ул. ”Родопска” срещу №10. Възложено е на обслужващата фирма, с която община Асеновград има сключен договор, да премести съда за отпадъци в изградения джоб. За повторно възникнали въпроси може да се обърнете на тел.: 0331 20 304.
  • 13.04.202109:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали