В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №766

Неработещо улично осветително тяло

Начало
12.04.2021
ID:
766

Неработещо улично осветление

Подаден от: M

Място/адрес: ул. „Цар Освободител“ 34, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Неработещо осветитвлно тяло на ул. Цар Освободител до номер 32-34.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител