В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №764

замърсен обект

Начало
12.04.2021
ID:
764

Отпадъци/почистване

Подаден от: садет дурмуш

Място/адрес: язовир 40те извора

Описание: моля,обърнете внимание или обявете ден за доброволно почистване ,районът на язовир 40те извора тъне в боклуци,кенчета ,шишета,ако общината няма правомощия препратете сигнала към екология,но язовирът е място за спорт ,отдих ,част от красотите на Асеновград,.....Благодаря за вниманието,останете със здраве....


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.04.202110:06
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че Вашия сигнал е пренасочен към кмета на село Мулдава Алиосман Топал за предприемене на мерки по почистането на замърсения терен, тъй като районът на язовир „40-те извора” попада в землището на населеното място. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете на телефон: 0331 20 304 - Отдел „Екология и околна среда” (ЕОС) към община Асеновград.
  • 13.04.202108:41
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали