В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №763

Детска площадка кв.Запад

Начало
12.04.2021
ID:
763

Опасна детска площадка

Подаден от: Веселка Славчева

Място/адрес: Кв.Запад, зад кафе Хелиус

Описание: На 25 декември подадох сигнал за повредена люлка на детска площадка. Отговорът на сигнала ми беше: "Уважаема г-жо Славчева, при сключване на договора за текуща поддръжка на детски площадки на територията на община Асеновград за 2021 г. ще бъде възложено изпълнението на необходимия ремонт." Днес 12 април люлката е в още по лошо състояние. Дали не е време да се сключи този договор?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител