В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №760

Пропадане на околовръстен път

Начало
09.04.2021
ID:
760

Пропаднал път

Подаден от: Петко Атанасов

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“, 4230 Асеновград, България

Описание: Във връзка с отговор на сигнал №677 : (ОТГОВОР ОТ ВАС НА ПЪРВИЯТ СИГНАЛ: "Уважаеми г-н Атанасов, община Асеновград няма правомощията да налага забрани за преминаване на моторни превозни средства (МПС) през пътни или други участъци." ) Никъде в сигнала не съм изразил желание да се ограничи преминаването на автомобили по околовръстния път! Поради пропадането на пътя товарните автомобили заобикалят участъка и навлизат в насрещното платно и е въпрос на време да възникне инцидент! Моля Общината да вземе мерки и да реагира адекватно и отговорно,а не да отговарят безхаберно .Както и моля сигналите да бъдат преглеждани от специалисти,а не от "Калинки"!!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 30.08.202116:27
    Уважаеми господин Атанасов, уведомяваме Ви че служители на община Асеновград са извършили оглед, установено е, че въпросното пропадане по околовръстния път е в резултат на изграждането на т.нар. Воден цикъл в гр. Асеновград. Фирмата изпълнител на "Водния цикъл" е официално уведомена за компрометирания участък, тъй като тя има ангажимент да го отстрани.
  • 09.04.202114:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали