В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №759

Частен имот, използван за сметище

Начало
08.04.2021
ID:
759

Друго

Място/адрес: ж.к. Баделема 11Б, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Собственикът използва имота като сметище, събира всякакъв вид изгнили мебели( дивани, столове, маси, матраци и т.н.), прозорци, тухли и керемиди, около 3 стари автомобила се помещават в обекта. През летния сезон мястото е пълно с плъхове и змии.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.06.202110:54
    Уважаема г-жо Стойчева, Във връзка с Ваш сигнал, постъпил на 08.04.2021г. на електронния портал за сигнали на Община Асеновград, Ви уведомяваме, че собственика на описания от Вас имот е складирал строителни и дървени материали за лично ползване в собственият си имот.
  • 20.04.202115:33
    Уважаема г-жо Стойчева, уведомяваме Ви, че на собственика на замърсения имот е дадено предписание. В 1-месечен срок същият трябва да почисти имота си и да го поддържа в чист и приветлив вид.
  • 09.04.202114:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали