В процес 100 Приключени 2826

Сигнал №757

Опасна шахта

Начало
07.04.2021
ID:
757

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Найле

Място/адрес: ул. „Елин Пелин“ 7, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! Миналата година подадох сигнал за опасна шахта на посочения адрес, но не предприехте никакви мерки по въпроса. Сега подновявам сигнала с надеждата да откликнете навреме, преди да е станало късно или фатално. Улицата е пълна с деца. Надявам се вече да реагирате адекватно.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител