В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №755

За кошчета за фасове

Начало
07.04.2021
ID:
755

Предложение

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Парк на ул. Цар Освободител

Описание: Около кошовете за боклук има много фасове, които чистачките изобщо не събират. Вероятно ще бъде по-чисто чисто, ако се монтират метални кошчета за фасове.


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител