В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №754

Липсваща ключалка на врата на детска площадка

Начало
07.04.2021
ID:
754

Опасна детска площадка

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Ул. Цар Освободител

Описание: Липсва ключалката на вратата на детската площадка за малки деца


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 20.08.202116:10
    Уважаема г-жо Чукова, уведомяваме Ви, че е извършен ремонт на детската площадка на ул. "Царв Освободител".
  • 31.05.202116:30
    Уважаема г-жо Чукова, предстои сключване на договор за текущ ремонт на детските площадки на територията на община Асеновград. Към момента на същите се извършват огледи. При избор на изпълнител детските площадки ще бъдат отремонтирани.
  • 13.05.202114:52
    Уважаема г-жо Чукова, уведомяваме Ви че ще бъдат предприети мерки в най-кратки срокове.
  • 07.04.202114:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали