В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №750

Неправилно поставен контейнер

Начало
06.04.2021
ID:
750

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Димитър Георгиев

Място/адрес: ул. Атанас Мишев кръстовище с ул. Рожен

Описание: Този контейнер не е поставен на правилното място. Хората движещи се по тротоара за да го заобиколят трябва да слезнат на пътя и може да бъдат блъснати от кола. Изхвърлят се строителни отпадъци и при силен вятър всичко се разнася по ул. Атанас Мишев. Мисля че този контейнер трябва да се премести на 10 м. в страни на ул.Рожен,там тротоара е по-широк и няма опасност от неприятни случки


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 20.04.202115:30
    Уважаеми г-н Георгиев, уведомяваме Ви, че служители на община Асеновград извършиха проверка на място. Установено е, че посоченият от Вас контейнер тип „бобър” за твърди битови отпадъци, разположен на ул. „Атанас Мишев“, е поставен върху публична общинска собственост. Същият е сложен там след решение на комисия, която е определила схемата за поставяне на контейнери на територията на гр. Асеновград, одобрена от кмета на община Асеновград.
  • 07.04.202108:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали