В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №749

Относно ул. Странджа

Начало
06.04.2021
ID:
749

Въпрос

Подаден от: Владимир Шопов

Място/адрес: Странджа 25

Описание: Има ли проект и срокове за възстановяването на цялата ( не само в средата при срутването ) улица Странджа. Защото след изкопните работи на ВИК улицата загуби красивият си автентичен вид. Сега е просто една кална река след всеки дъжд.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител