В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №748

Изтрита пешеходна пътека

Начало
06.04.2021
ID:
748

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Ана Мишева

Място/адрес: Цар Иван Асен между двата цветарски магазина

Описание: Пешеходната пътека между двата цветарски магазина преди кръговото движение е изцяло изтрита.Ежедневно сме свидетели на опасност от ПТП,поради това 4е шофйорите не виждат пътеката а пешеходците си знаят 4е тя съществува


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 07.07.202116:26
    Уважаема г-жо Мишева, пешеходната пътека е опреснена.
  • 09.06.202116:42
    Уважаема г-жо Мишева, пешеходната пътека на ул. „Цар Иван Асен II“ ще бъде опреснена при подходящи атмосферни условия през нощта, поради интензивното движение в този участък на улицата и невъзможността за извършване на тази дейност през деня.
  • 06.04.202111:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали