В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №743

кв. Долни Воден се превърна в сметище!

Начало
02.04.2021
ID:
743

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. Захария 1 (зад спирката на градски транспорт)

Описание: кв. Долни Воден се превърна в сметище и общината не прави нищо. Прилагам снимка. Това се намира до кръговото на входа на кв. Д. Воден. Буквално на метри от първата къща. Контейнер за подобни отпадъци не трябва да има там. При духане на малко вятър боклуците се носят на радиус от поне стотина метра - достигат до къщите, пълни се канала който е непосредствено до контейнера. Ситуацията е много по-зле от това на снимката. Ние хората които живеем там настояваме контейнерът да се премахне. Такъв контейнер няма работа в населени места. Хора дори които не живеят в квартала идват да си хвърлят боклука там. Неколкократно сме ставали свидетели на хора които идват с бусове и камиони от други места да хвърлят боклук там. В близките къщи има много малки деца които играят близо до контейнера. Опасно е!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.04.202115:03
    Здравейте! Община Асеновград организира почистване на разпилените отпадъци около контейнера, разположен до кръговото кръстовище на входа на квартал "Долни Воден". Контейнерът се обслужва от понеделник до петък и при констатиране на разпилени отпадъци веднага се пренасочват работници за почистването им.
  • 02.04.202114:02
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали