В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №741

Голяма дупка

Начало
02.04.2021
ID:
741

Опасна улична дупка

Място/адрес: ж.к. Изток 11, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: Здравейте! Искам да попитам кога ще бъде направена дупката която очевидно е доста голяма почети на целия път. Намира се на пътя които е зад блок 11. Няколко пъте е идвано да я гледат , обещават че ще я оправят и така вече няколко години, а дупката става все по- голяма. И когато се напълни с вода при всеки дъжд неможе да се минава. Също така искам да попитам защо никои от обшината не коси този змиятник с тези храсти,шипки и др. които се намират зад стената, като се има в предвид , че на този път играят деца. А змии и кърлежи в изобилие. Или ако това не е работа на общината кажете и ни даите разрешение ние сами да се справим с проблема. Приложени са снимки и по двата проблема. Благодаря предварително.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител