В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №74

Детски площадки

Начало
10.03.2020
ID:
74

Опасна детска площадка

Подаден от: Гергана Михайлова

Място/адрес: Градски Парк, ул. „Стара планина“ 5, 4230 Градски, Асеновград, България

Описание: Площадката е със счупени съоръжения. Настилката около пясъчника я няма, а е разхвърляна отстрани. И това не е единствената площадка в това състояние. На други площадки кошчетата за боклук са счупени, пясъчниците са пълни с животински изпражнения, люлките липсват... Като цяло страшно занемарено , децата няма къде да играят качествено.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 01.04.202011:07
    Уважаема г-жо Михайлова, всички детски площадки са оградени със сигнална лента и към настоящия момент не се ползват. Относно ремонтни дейности по детски съоръжения Ви уведомяваме, че има сключен договор за извършване на ремонтни работи по детските площадки.
  • 10.03.202011:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали