В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №737

Шахта вдигаща шум

Начало
30.03.2021
ID:
737

Въпрос

Място/адрес: Асеновград улица Рожен

Описание: Шахтата на улица Рожен и цар Иван Асен ъгъла вдига постоянно денонощно невъобразим шум . Кога ще почиваме спокойно без шумове дрънчене което ни събужда денонощно. Дано този път намерете трайно решение.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител