В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №736

Без тротоар

Начало
30.03.2021
ID:
736

Друго

Място/адрес: Асеновград,ул.Тодор Александров 4

Описание: Здравейте,майка съм на две деца...живея на ул.Тодор Александров 4 или на ул.Гоце Делчев срещу офиса на куриерската фирма Спиди.Имахме тротоар преди години,пак имаме 3 реда счупени плочки от товарните бусове,от колите на клиенти на въпросната фирма.Ние излизаме и се прибираме по пясък,прохоляк,ако е валяло дъжд по-локви и кал поради липсата на тротоар.Обръщам се с молба към Вас за нов тротоар и метални колчета.Не съм шофьор,но шофьорите които живеят в кооперацията имат затруднение с нормално паркиране пред къщата си поради запушен вход.Аз като пешеходец затруднение виждам с вървенето пеша.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител