В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №733

Неработещо улично осветление

Начало
29.03.2021
ID:
733

Неработещо улично осветление

Подаден от: Ивелина Симонова

Място/адрес: ул. „Гоце Делчев“ 91, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Двете лампи на уличното осветление,намиращи се пред адрес “Гоце Делчев”91 и тази стещу нея,не светят повече от две седмици.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител