В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №732

Липсващи капаци на ел.табло

Начало
29.03.2021
ID:
732

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Димитър Георгиев

Място/адрес: ул.Атанас Мишев кръстовище с ул. Росица и ул. Рожен

Описание: На 28.03 подадох сигнал за липсващ капак на ел.табло,а днес 29.03 липсва и другия


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител