В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №730

Липсващ капак на ел.табло

Начало
28.03.2021
ID:
730

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Димитър Георгиев

Място/адрес: ул.Атанас Мишев кръстовище с ул. Росица и ул. Рожен

Описание: Лепсващ капак на ел.табло


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител