В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №73

Дезинфекция

Начало
10.03.2020
ID:
73

Отпадъци/почистване

Подаден от: Азизе Мехмед

Място/адрес: ул. „Атанас Мишев“ 64, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Кога ще започне дезинфекцията от почистващата фирма, днес мина камиона но не дезинфектира, дори не почисти около контейнера.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 17.03.202017:01
    УВАЖАЕМА ГОСПОЖО МЕХМЕД, Във връзка с Ваш сигнал, постъпил на електронния портал за сигнали на община Асеновград, отдел „Екология и околна среда” при община Асеновград Ви уведомява, че дезинфекцията на съдовете за битови отпадъци започна от 16.03.20 г.
  • 10.03.202009:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали