В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №729

Опасен тротоар

Начало
27.03.2021
ID:
729

Друго

Подаден от: Марияд Кисова-Мажарова

Място/адрес: Ул. Александър Стамболийски

Описание: Плочките на тротоара пред денонощната аптека са излезнали на няколко места. На места даже ги няма. Трудно се преминава през тези участъци!


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 2 потребителя

История на промените

  • 09.06.202116:37
    Уважаема г-жо Кисова-Мажарова, в допълнение към отговора на подадения от Вас сигнал Ви уведомяваме, че община Асеновград потърси съдействие от РУ - Асеновград, във връзка с множеството паркирани автомобили на посочения тротоар, заради което се разрушава тротоарната настилка. Препращаме Ви отговора на РУ - Асеновград: "Полицейски служители на РУ - Асеновград извършиха проверка в района на денонощната аптека на ул. „Александър Стамболийски“ №39. Установено е, че върху тротоара срещу аптеката има паркиран лек автомобил без регистрационни табели, обявен за продажба. Установи се, че собственикът на въпросния автомобил е лицето Д. Б. от Асеновград. На основание чл.65, ал.2 от ЗМВР е предупреден писмено с протокол за това, да не извършва нерегламентирана търговска дейност с МПС върху тротоара на ул. „Александър Стамболийски“."
  • 02.06.202110:13
    Уважаема г-жо Кисова-Мажарова, изпълнението на ремонта в посочения от Вас район вече е възложено на фирма изпълнител.
  • 19.05.202116:50
    Уважаема г-жо, Кисова-Маджарова, извършена е проверка. Ще бъде възложено на фирмата изпълнител да ремонтира въпросния участък.
  • 29.03.202111:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали