В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №728

Паднала земна маса и камъни върху път

Начало
27.03.2021
ID:
728

Опасна улична дупка

Подаден от: Илия

Място/адрес: ул.Македония 37

Описание: Искам да подам сигнал, за свлечена земна маса и камъни по средата на пътното платно (става въпрос за обръщалото, което е преди пътят за манастира Св.Св. Кирил и Юлита, на края на улица Македония). Въпросната земна маса и камъни пречат за преминаването на автомобили, самото обръщало не може да се използва по предназначение. Също така, от цялата пръст струпана там, се вдига огромно количество прах, което вреди на живущите наоколо и на хората използващи трасето за разходки и спорт! Моля общината да вземе мерки и да изпрати хора и техника за почистване на въпросния участък!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител