В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №727

Сметище в градска среда на ул Иван Вазов

Начало
27.03.2021
ID:
727

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ивайло Мирчев

Място/адрес: Асеновград

Описание: Сметище с огромни размери в градска среда


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 31.03.202115:30
    Уважаеми г-н Мирчев, уведомяваме Ви, че имотът е собственост на ЖП. Община Асеновград няма ангажимент за почистването му, но въпреки това, мястото е разчистено от натрупаните отпадъци. Всеки собственик на имот е длъжен да поддържа имота си чист.
  • 29.03.202111:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали