В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №725

Опасна детска площадка

Начало
25.03.2021
ID:
725

Опасна детска площадка

Подаден от: Иванка Манова

Място/адрес: Долнослав

Описание: Здравейте. Интересува ме ще бъдат ли предприети мерки за обезопасяване на детската площадка в село Долнослав. Няколко пъти съм изпращала сигнали и молби, но до момента абсолютно по никакъв начин не сте отреагирали. Парка, който е в непосредствена близост до главен път Асеновград-Кърджали не е обезопасен. Отделно от това съоръженията за децата са в изключително лошо и опасно за децата състояние. Надявам се все някога да обърнете внимание!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 26.04.202115:37
    Уважаема г-жо Манова, уведомяваме Ви, че комисия от Дирекция „ИПиУТ“ извърши оглед на съществуващата детска площадка, за което е съставен и протокол. Информираме Ви, че при подготовката на Разчета за финансиране на капиталови разходи на община Асеновград за 2021 г. бе включен обект „Проектиране и изграждане на детска площадка в с. Долнослав“. При разглеждане в комисиите преди гласуване на Разчета за капиталови разходи, обектът отпадна.
  • 25.03.202114:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали