В процес 84 Приключени 876

Сигнал №723

не почистено

Начало
24.03.2021
ID:
723

Проблеми със зимното почистване

Подаден от: янко кадиев

Място/адрес: ул. „Свети Кирик“ 26, 4247 кв. Горни Воден, Асеновград, България

Описание: почистете


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител