В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №722

Камион паркиран на тротоара

Начало
23.03.2021
ID:
722

Друго

Подаден от: Величка Биджурова

Място/адрес: Поп Матей 24

Описание: На улица Поп Матей 24 пред къщата ни на тротоара има паркиран камион , който се паркира там всеки ден в продължение на повече от година , тротоара вече е пропаднал и застрашава оградата ни от падане . Моля за съдействие !


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.04.202116:25
    Уважаема г-жо Биджурова, извършена е проверка на 31.03.21 г. и на място не е открит камион. Повторна проверка на 01.04.21 г. е установила паркиран камиона. Наложена е глоба, съгласно чл.37 ал.2 от Наредбата.
  • 23.03.202114:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали