В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №72

разрушени стълби

Начало
09.03.2020
ID:
72

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Радка Ванова

Място/адрес: ул. „Христо Ботев“ 74, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Стълбите на спирката на градския автобус под магазин БББ са в това състояние -треви и липсващи плочки.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител