В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №714

Неработещо улично осветление

Начало
19.03.2021
ID:
714

Неработещо улично осветление

Подаден от: Райна Василева

Място/адрес: Славянска

Описание: От два дни уличното осветление на улица ,,Славянска” не работи!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител