В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №71

разрушени плочки

Начало
09.03.2020
ID:
71

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Радка Ванова

Място/адрес: ул. „Георги Ангелов“ 17, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: При строителството на кооперация беше разрушен и не е възможно да се използва.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 01.04.202011:05
    Уважаема г-жо Ванова, извършен е оглед на място. Установено е нарушение на тротоарната настилка не само при подадения адрес за сигнала. Ремонтът на компрометираните участъци ще бъде предвиден в текущите ремонти на уличната мрежа в Асеновград за 2020 г.
  • 10.03.202009:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали