В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №707

Неработещо улично осветление

Начало
16.03.2021
ID:
707

Неработещо улично осветление

Подаден от: Даниел

Място/адрес: Гр. Асеновград, ул. Странджа № 9

Описание: Защо премахнахте , осветлението на ул. Странджа № 9 ? Сега половината улица тъне в мрак . Улицата е стръмна и опасна , постоянно се извършват строително ремонтни дейности по нея. Новия стълб който сложихте е посредата на тротоара , при това положение е невъзможно майки с детски колички да преминат по тротоара заради НЕКАДЪРНО поставения стълб. Преди двадесет дни писахме жалба ,но няма резултат. Ако не се вземат спешни мерки, ще се обърнем към медиите.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.07.202115:37
    Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Липсващата лампа от уличното осветление на ул. “Странджа“ №9 е монтирана. Новият стълб, върху който е монтирана лампата е собственост на „Електроразпределение Юг“ ЕАД. Същите са монтирали въпросния стълб в близост до ул. „Странджа“ №9.
  • 08.04.202117:02
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Липсващата лампа от уличното осветление на ул. “Странджа“ №9 предстои да бъде монтирана.
  • 17.03.202108:46
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали