В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №706

Поставяне на знаци "Забранено спирането"

Начало
15.03.2021
ID:
706

Въпрос

Подаден от: Светлана Семерджиева

Място/адрес: ул."Клокотница"

Описание: Здравейте, преди 2 дни на новоремонтираната ул. "Клокотница" пред къща с номер 43 бяха нарисувани знаците "Спирането забрането", които можете да видите на прикачената снимка. Въпросът ми е, дали това се прави от Община Асеновград или е самоинициатива от страна на новия собственик на гаражи, намиращи се в кооперацията на ул."Клокотница" 40 (на ъгъла с ул. "Добруджа"). Разрешена ли е подобна инициатива, след като не се спира пред самите гаражи? Никъде в Закона за движение по пътищата няма такава забрана. Благодаря и поздрави.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител