В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №705

Замърсяване с отпадъци

Начало
15.03.2021
ID:
705

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Ул. ВАСИЛ ЛЕВСКИ

Описание: Замърсяване с отпадъци в района зад склада за дограма в посока към гарата по ул. Васил Левски


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.03.202116:45
    Уважаема г-жо Добрева, уведомяваме Ви, че ще бъдат пренасочени работници за почистване на ул. ”Васил Левски” - зад склада за дограма, при условие, че замърсеният терен е общински. При констатиране на замърсени имоти, които попадат в частна собственост, ощина Асеновград уведомява всички собственици да предприемат действия за почистване и поддържане на имотите си. При повторно възникнали въпроси може да се обърнете на тел.: 0331 20 304 - Отдел "Екология и околна среда" към община Асеновград.
  • 15.03.202114:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали