В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №704

Детска площадка до храм Св. Арх, Михаил кв Изток

Начало
12.03.2021
ID:
704

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ivailo Mirchev

Място/адрес: Асеновград

Описание: Моля за незабавни мерки, касаещи почистване на района около детската площадка и фитнесът на открито. Оставените строителни отпадъци стоят вече там близо два месеца, а хигиената е ужасяваща.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.03.202115:53
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че след проверка на място бяха предприети незабавни мерки по почистване на детската площадка и фитнеса, находящи се в близост до храм „Свети Архангел Михаил“, както и на района около него. Към настоящия момент зоната е почистена. Уведомяваме Ви, че опазването чистотата на градската среда и целостта на парковите съоръжения е задължение не само на общината, но и на всички граждани, живеещи на нейна територия.
  • 12.03.202112:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали