В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №703

Неправилно паркирали многобройни коли на бул. Цар Иван Асен ||

Начало
12.03.2021
ID:
703

Друго

Място/адрес: Бул. Цар Иван Асен II от кръговото на църква Св. Атанасий посока хранителен магазин БББ

Описание: Въпреки поставените знаци, указващи забрана за паркиране и престой на МПС по протежението на този булевард от двете страни има постоянно паркирали МПС. Изключително затруднено и опасно е включването от ул. Капитан Андреев в бул. Цар Иван Асен II., тъй като заради паркирали автомобили няма абсолютно никаква видимост. Хаосът пред зеленчуковия пазар пред магазин БББ е неописуем, не само заради паркиралите коли и от двете страни на булеварда, но и заради изтритата маркировка на пешеходните пътеки. Какви мерки ще вземе общината и РУ Асеновград във връзка със спазването на раьпоредбата на чл.98, Ал.1, т.1, т.6 ЗДП.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 07.07.202116:22
    Здравейте! Ще продължат акциите по глобяване на собствениците, паркирали неправилно автомобилите си, съгласно поставените знаци. Там където липсват такива, ще бъдат поставени.
  • 05.04.202116:23
    Здравейте! Пътната обстановка ще бъде разгледана и обсъдена в Комисията по безопасност на движението, съвместно с органите на КАТ.
  • 12.03.202110:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали