В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №701

Необезопасена ел. шахта

Начало
11.03.2021
ID:
701

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Йордан Иванов

Място/адрес: Кв.Запад, ул. Лозница 5, вх. Б

Описание: Шахта за ел захранване на улично осветление е без капак и незасипани кабели в непосредствена близост до детска площадка. Намира се между блокове 108 и 109 в кв.Запад.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.04.202117:04
    Уважаеми г-н Иванов, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Поставен е капак на шахтата.
  • 29.03.202115:27
    Уважаеми г-н Иванов, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Предстои поставяне на капак на проблемната шахта.
  • 11.03.202113:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали