В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №700

Грижа за "Гората на живота"

Начало
11.03.2021
ID:
700

Въпрос

Подаден от: Мария Сердарева

Място/адрес: 2 Oborishte Street

Описание: Здравейте! Много от дръвчетата в "Гората на живота" са загинали. Сега е подходящо време за засаждане на дръвчета и започва да се организира акция за ново засаждане. Към кого да се обърнем, за да получим информация за вида дървета и разположението им в съгласие с проекта на Общината? Благодаря предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.03.202116:24
    Уважаема г-жо Сердарева, уведомяваме Ви, че е необходимо да подадете заявление, адресирано до кмета на община Асеновград. В него опишете растителността, която желаете да Ви бъде предоставена, с цел да засадите "Гората на живота". Община Асеновград ще се съобрази с изпълнението на Вашата инициатива, при евентуално бъдещо озеленяване в гореспоменатия район.
  • 11.03.202108:30
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали