В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №699

Повредена улична лампа

Начало
10.03.2021
ID:
699

Неработещо улично осветление

Подаден от: Христо Велев

Място/адрес: ул. Асенова крепост 29 - 31

Описание: Уличната лампа е повредена. Свети около 15-20 сек. после угасва за 20-30 сек. И така цяла нощ.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител