В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №697

Безстопанствена кола

Начало
09.03.2021
ID:
697

Друго

Място/адрес: Рилска

Описание: Здравейте. На ул. Рилска до училище ,,Ангел Кънчев,, има безстопанствена кола - пежо с рег. No PB 6816 PC, която повече от година не е премествана. Моля да предприемете мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 06.04.202111:15
    Здравейте! Днес е извършена проверка на място. Автомобилът е преместен и паркомястото е освободено.
  • 05.04.202116:24
    Здравейте! На 18.03.21 г. е поставен стикер за доброволно премахване. Ще бъде извършена повторна проверка.
  • 10.03.202108:35
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали