В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №695

Автобус по линия 1

Начало
08.03.2021
ID:
695

Друго

Място/адрес: Асеновград

Описание: През миналата седмица липсва автобус по линия 1, тръгващ от последна спирка в 16,40. Разбрах, че го отклоняват, за да извършва курса за Пловдив. То един автобус има по тази линия, а сега и той липсва.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.06.202110:29
    Уважаема г-жо Славчева, извършена е проверка от общински служители. Превозвачът е предупреден да спазва разписанието.
  • 08.03.202118:34
    Уважаема г-жо Славчева, ще бъде извършена проверка от служители на общинска администрация.
  • 08.03.202113:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали